Johtokunta

Puheenjohtaja:  Timo Oikarinen, Einontie 4, 16500 Herrala, p. 040-4102 416, timo.oikarinen@gmail.com

Varapuheenjohtaja: Mika Teliranta, Karjalankatu 34 A 9, 15150 Lahti, p.044-344 8993, teliranta@hotmail.com

Sihteeri: Tapio Teliranta, Katsastajankatu 8, 15800 Lahti, p. 040-514 3710,
tapio.teliranta@mainosvisitor.com

Rahastonhoitaja: Tuula Manninen, Urheilukentäntie 20, 16500 Herrala, p. 0440-375 383
tuula.manninen@phnet.fi

Rahastonhoitaja II: Joni Teliranta 040-764 2881, Ylioppilaskylä 17 A 8, 20540 Turku, joni.teliranta@gmail.com

 Muut johtokunnan jäsenet:     

Suvi Päivärinta, p. 0440- 351 022, paivarinta.suvi@gmail.com

Juuso Tuppurainen p. 040-960 2285, tuomola18@hotmail.com

Virva Tanskanen, p. 044-300 8224, virva.i.tanskanen@gmail.com

Paula Luumi p. 040-511 5313, paulaluumi@gmail.com

Teemu Turunen p. 040-744 9004 turunen.teemu@hormail.com

                                                 

Johtokunnan varajäs.           Pyry Rantalainen ja Vesa Tanskanen